Bir başka kafadan olan benkuzgun.com nedir? ileride neyi amaçlamaktadır?

Merhaba diyerek dünyanın en klişe ve bir o kadar da en geçerli tanışma şekliyle ilk yazının ilk cümlesini bitireyim.

Bu blog sitesi, tamamen rahatlama, birilerine, bir şeye sövme, sisteme ve diğer tüm olumsuzluklara karşı bir şeyler yazma ihtiyacından dolayı açılmıştır. Anlayacağınız balık konservesinin açma halkasını kırdığınızdaki o hayal kırıklığı, o ekstra çabanın getirdiği bıkkınlık duygusu. Hah işte o duyguları veya benzeri şeyleri yaşadığımı sizler de okuyacaksınız. “Ne dertler varmış be” diyeceksiniz.

Blogger’lık dünyasında eski birisiyim fakat yeni bir kafayla yeni bir blog açarak yine sanal alemde yer kaplayacağım. Çokta önemli birisi değilim. Sadece eski bir blog yazarıyım ve yeniden yazmaya karar verdim. Umarım yine eskisi gibi yazılara devam ederim ve iyi bir kitle kazanırım.

İlgili Makaleler

Burada neler yazılacağını anladığınızı farz ederek biraz kendimden bahsedeyim. 180 boyunda 75 kiloda insan evladıyım. Seneler evvel geldim buraya. Geldim çünkü okumam gerekliydi. Sonrası pek sarmadı zaten. “Burası” dediğim yer deniziyle ve Rus’uyla ünlü bir şehir. Anlamışsınızdır gari.

Buranın şu an için tek yazarı ben olduğum için ileride  neler olacağını kestirmek zor. Burası size hayatın anlamını elbette veremeyecek fakat okumalık “Hımm bu iyiymiş” diyeceğiniz içerikler okuyacaksınız.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Görkem CAN
Görkem CAN
4 Ekim 2018 11:42

Blog hayatınızda başarılar dilerim.

Çıplak Yazar
Çıplak Yazar
13 Ekim 2018 14:45

Ben yazılarını ve blogunu çok beğendim. Hatta sosyal hesaplarından da takibe alayım dedim ama twitter hesabın askıya alınmış. Ama bu blog için bir tweet atmamak olmaz.

Başarılarının devamını dilerim.

Sık sık okuyacağım yazılarını.

Recep Hilmi Tufan
Recep Hilmi Tufan
11 Mayıs 2019 12:23

Ailecek okuyarak seviyoruz…

Gökhan
Gökhan
22 Ekim 2018 15:19

Blog hayatınızda başarılar diliyorum. E-posta aboneliği de koyarsanız sitenize, yeni yazılarınızdan haberdar olabiliriz. Bu arada kullandığınız yorum eklentisinin adı nedir?

Gökhan
Gökhan
Reply to  Kuzgun
22 Ekim 2018 20:55

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Şimdilik bir sorum yok, başka bir sitemde kurup biraz deneyeceğim. Ayarları falan istediğim gibiyse bu eklentiyi kullanmaya karar verebilirim.

SoloBro
SoloBro
25 Aralık 2018 17:42

Takibe aldım, “Hımm bu iyiymiş” diyeceğim içerikleri bekliyorum :)

Cnkrt / Murat
Cnkrt / Murat
10 Ekim 2020 20:32

Bu yazını okuyarak pes etmeyip devam etmelisin diyorum Şafak. :)

Bu mecranın sana ihtiyacı var. Ya da en azından olabilir diye düşünüyorum. :D

Ben sana güveniyorum bro yıllardır varsın ve gelecekte de olmalısın.

Başa dön tuşu