Düşünceler · 23 Eylül 2018 12

Bir başka kafadan olan benkuzgun.com nedir? ileride neyi amaçlamaktadır?

Merhaba diyerek dünyanın en klişe ve bir o kadar da en geçerli tanışma şekliyle ilk yazının ilk cümlesini bitireyim.

Bu blog sitesi, tamamen rahatlama, birilerine, bir şeye sövme, sisteme ve diğer tüm olumsuzluklara karşı bir şeyler yazma ihtiyacından dolayı açılmıştır. Anlayacağınız balık konservesinin açma halkasını kırdığınızdaki o hayal kırıklığı, o ekstra çabanın getirdiği bıkkınlık duygusu. Hah işte o duyguları veya benzeri şeyleri yaşadığımı sizler de okuyacaksınız. “Ne dertler varmış be” diyeceksiniz.

Blogger’lık dünyasında eski birisiyim fakat yeni bir kafayla yeni bir blog açarak yine sanal alemde yer kaplayacağım. Çokta önemli birisi değilim. Sadece eski bir blog yazarıyım ve yeniden yazmaya karar verdim. Umarım yine eskisi gibi yazılara devam ederim ve iyi bir kitle kazanırım.

Burada neler yazılacağını anladığınızı farz ederek biraz kendimden bahsedeyim. 180 boyunda 75 kiloda insan evladıyım. Seneler evvel geldim buraya. Geldim çünkü okumam gerekliydi. Sonrası pek sarmadı zaten. “Burası” dediğim yer deniziyle ve Rus’uyla ünlü bir şehir. Anlamışsınızdır gari.

Buranın şu an için tek yazarı ben olduğum için ileride  neler olacağını kestirmek zor. Burası size hayatın anlamını elbette veremeyecek fakat okumalık “Hımm bu iyiymiş” diyeceğiniz içerikler okuyacaksınız.