Düşünceler · 4 Ocak 2021 1

Blogta olmaması gereken konular mı görüyorsunuz?

Görmeye de devam edeceksiniz sayın okur. Benkuzgun.com farklı bir çizgide -yine kişisel yazan- yoluna devam edecektir. İlgimi çeken konuların yanı sıra hit kazandırabilecek konuları da yazmayı düşünüyorum.

Bugün öğlen saatlerinde temayı sade bir temayla değiştirme fikrine kapılmıştım. Beyaz, resimsiz, eklentisiz basit bir blog olarak yoluna devam edecekti. öyle yapmamaya karar verdim çünkü benkuzgun.com istatistikleri yükselmeye başladı. Ziyaret sayısı olarak hala iç açıcı olmasa da Alexa değerinde garip bir yükseliş var. Bu yükselişin sebebini hiç ama hiç bilmiyorum. İşe yaramayan backlikleri ve blog sitelerine gönderdiğim linkleri hep reddettim. Google Disawov’dan yaptım hepsini. BU backlinkleri silmeye başladığım zamanlarda Alexa kanatlanmıştı. Muhtemelen sebebi bu. Gerçi bir siteye tanıtım vermiştim. Alexa’nın yükselişi bu tanıtımdan önceye dayanıyor. Etkisinin olduğunu düşünüyorum yine de.

Öyle işte sayın okur. Ben yine eski ben olmaya devam edeceğim lakin blog anasayfasında lanet olasıca teknoloji haberlerini ve diğer zımbırtıları görmeye devam edeceksiniz. Şuncaaz okunan blog siteme az da olsa katkısının olacağını düşünüyorum çünkü olsun artık. İki yılı geçti para kazandırmadı neredeyse. Lütfen bu durumu kabullenin ve mazur görün emi. Beni okumaya devam edin, yorum yapın. Ulusa sesleniş gibi oldu biraz jsjsjssj.

360 derece dönen bloğumu okumaya devam edecek misiniz? Yorumlarda buluşalım, konuşalım.

Sağlıcakla…