Çalışma masası ve kitaplık sipariş verdim

Birkaç yazı önce artık bir şeyler almayacağımı yazmıştım. Yazı ahanda şurada, okumak isterseniz. Niye böyle oluyor anlamıyorum doğrusu.

Youtube üzerinden 90’lar Türkçe rock dinleyerek yazıyorum bu satırları. Nasıl da özlemişim. Özlem Tekin’in sesini özlediğimi fark ettim. Ama Özlem şu an ne yapıyor? İnek sağıyor sanırım, tavukları keçileri vardı diye hatırlıyorum. Köye yerleşmişti.

Gelelim mevzuya. Annemin ve benim kitaplarım artık fazla yer kaplamaya başladı. TV’nin altındaki dolap ve uzunca bir dolaba tıktığımız kitapları hem iyi görünsün hem de elden ayaktan düşmesin diye göz önünde bulundurmaya karar verdik. Dolaplara da eşya ve ufak süsler koyabiliriz.

Kitaplık için Twitter’da yaptığım ankete birlerce kişi katıldı. Tam iki kişi. %50 iyi, %50 kötü oy kullanılmış. Ben de kitaplığı beğendiğim için 1 oy kullanmış varsaydım ve Vivense’den sipariş ettim.

Biraz modern görüntüsü ve ceviz olması cezbetti diyebilirim. Ayrıca 1100 TL’den 693 TL’ye düşmesi de cezbetmiş olabilir. Bilemedim lakin güzel bir kitaplık. Ürün demonte şekilde gelecek. Kurulumu basit gibi görünüyor.

Bu da çalışma masası görünümlü yüklük şeklinde kullanacağım masa

Beni ziyadesiyle toplayacak olan çalışma masası bu diyebilirim. Şu an kullandığım masa tam bir facia. Ne bir gözü var ne de kullanışlı bir rafı. Ufak tefek eşyalarım masanın üzerinde duruyor ve gereksiz görüntü kirliliğine sebep oluyor. Dolabı, raflarını ve çekmecesi çok işime yarayacak.

Vivense üzerinde birçok ürün var lakin gözüme en hoş gelen ürünler bunlar oldu. Çalışma masasını kurabilirim umarım.

Hadi sağlıcakla.

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Cenap Bey
Cenap Bey
25 Nisan 2020 19:06

Kitaplık işi güzelde kitapların tozlanması canımı sıkıyor kuzgun. Benim kitaplığımda ki kitap sayısı 100’e yaklaştı. Ama çok tozlanıyor raflar kitaplar. Siz bu sorunu nasıl çözüyorsunuz ?

Cenap Bey
Cenap Bey
Reply to  Kuzgun
26 Nisan 2020 16:03

Haklısın Kuzgun :D Ama her hafta yapamıyorum işte. Çok üşeniyorum :D

Çağrı Mustafa Alkan
Çağrı Mustafa Alkan
26 Nisan 2020 11:31

Sana net bir şey söyleyeyim mi Kuzgun? Bunlar harika görünüyor. Tamam, çalışma masası birçok yerde örneği olan bir model ama kitaplık öyle mi; bu kitaplık harika dostum.

Onur
Onur
27 Nisan 2020 23:50

Ooo, hayırlı olsun efendim. ;)

ferhat
ferhat
11 Haziran 2020 12:02

bende böyle birşey istiyorum ama istekten öteye geçmiyor. :) neyse güle güle kullanın.

Görkem CAN
Görkem CAN
19 Temmuz 2020 00:02

Çok güzel ama eğer kitapların ağırsa zamanla bel verebiliyor. Yani eğilebiliyor ve bu görüntü hiç hoş değil. Mümkün mertebe abanmamak lazım. Benim kitaplığımda olduğu zaman yılda bir rafı ters yüz ediyorum bilgin olsun.

Başa dön tuşu