Düşünceler · 25 Nisan 2020 12

Çalışma masası ve kitaplık sipariş verdim

Birkaç yazı önce artık bir şeyler almayacağımı yazmıştım. Yazı ahanda şurada, okumak isterseniz. Niye böyle oluyor anlamıyorum doğrusu.

Youtube üzerinden 90’lar Türkçe rock dinleyerek yazıyorum bu satırları. Nasıl da özlemişim. Özlem Tekin’in sesini özlediğimi fark ettim. Ama Özlem şu an ne yapıyor? İnek sağıyor sanırım, tavukları keçileri vardı diye hatırlıyorum. Köye yerleşmişti.

Gelelim mevzuya. Annemin ve benim kitaplarım artık fazla yer kaplamaya başladı. TV’nin altındaki dolap ve uzunca bir dolaba tıktığımız kitapları hem iyi görünsün hem de elden ayaktan düşmesin diye göz önünde bulundurmaya karar verdik. Dolaplara da eşya ve ufak süsler koyabiliriz.

Kitaplık için Twitter’da yaptığım ankete birlerce kişi katıldı. Tam iki kişi. %50 iyi, %50 kötü oy kullanılmış. Ben de kitaplığı beğendiğim için 1 oy kullanmış varsaydım ve Vivense’den sipariş ettim.

Biraz modern görüntüsü ve ceviz olması cezbetti diyebilirim. Ayrıca 1100 TL’den 693 TL’ye düşmesi de cezbetmiş olabilir. Bilemedim lakin güzel bir kitaplık. Ürün demonte şekilde gelecek. Kurulumu basit gibi görünüyor.

Bu da çalışma masası görünümlü yüklük şeklinde kullanacağım masa

Beni ziyadesiyle toplayacak olan çalışma masası bu diyebilirim. Şu an kullandığım masa tam bir facia. Ne bir gözü var ne de kullanışlı bir rafı. Ufak tefek eşyalarım masanın üzerinde duruyor ve gereksiz görüntü kirliliğine sebep oluyor. Dolabı, raflarını ve çekmecesi çok işime yarayacak.

Vivense üzerinde birçok ürün var lakin gözüme en hoş gelen ürünler bunlar oldu. Çalışma masasını kurabilirim umarım.

Hadi sağlıcakla.