Dizi

Doom Patrol, Titans’ın yokluğunda ilaç gibi gelecek

Doom Patrol, DC’nin yeni kahraman dizisi. Yeni yetme kahramanlar dünyayı kurtarmak için nasıl acemilikler yapacaklar göreceğiz. Dizi Titans evreniyle aynı evrende geçiyor ama Titans karakterlerini görecek miyiz bilemiyorum. Doom Patrol pilot bölümü 1 saat sürüyor. Ayrıca Titans’tan sonra yaşananları izleyeceğinizi de unutmayın.

Doom Patrol dizi konusu

Doom Patrol’da, Negative Man, Robotman, Crazy Jane, Doktor Niles Caulder ve Elasti-Girl’ün maceralarını izleyeceğiz. Karakterlerin kazandıkları süper güçlerini korkunç kazalarla nasıl kazandıklarını göreceğiz.

Karakterlerin güçlerini hangi kazalardan elde ettiklerini yazmak büyük Spoiler olurdu. Bu yüzden bu 1 saatlik Doom Patrol’u analiz ede ede izlemenizi öneriyorum. Titans dizisinin bir bölümünde bu ekiple karşılaşmıştık. Standart süper kahraman/fantazi dizisi fakat dramın dibine dibine vurmuşlar. İlk bölümde 4 karakterin hayatından kesitler de izledik. Sonraki bölümlerde ekibe bir kaç karakter daha katılacak.

Kuzgun

Bilim, uzay, teknoloji, fantastik şeyler, kitaplar, filmler, diziler, ilginç şeyler üzerine kurulu hayatımın bir bölümünü okuyabileceğiniz blog sayfasıdır.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Kenar Yazarı
Kenar Yazarı
25 Şubat 2019 09:13

Titans tarzı dizi daha önce hiç izlemedim. Genelde filmlerini izliyorum bu tip süper güçlü karakterlerin. Gerçi yalan söylemiş olmayayım, küçükken Power Rangers izlerdim. Belki bu yazınla birlikte Doom Patrol’u boş bir zamanımı değerlendirmek üzre izleyebilirim.

mavianne
mavianne
27 Şubat 2019 14:31

hiççç benlik bir dizi değil :)))

trackback
Doom Patrol karakterleri güçlerini nasıl kazandılar? | Ben Kuzgun
13 Mayıs 2019 00:44

[…] İÇERİR. Bir süre önce Doom Patrol ile ilgili tanıtım konusu yazmıştım. Aradan biraz zaman geçmesini bekledim çünkü Spoiler […]

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Blogtan çok kazanamıyorum zaten. Reklamlara boğulmuş bir blog değil burası.