Press "Enter" to skip to content

Doom Patrol, Titans’ın yokluğunda ilaç gibi gelecek

Bu konu hakkında 5 yorum yapılmış. Bir yorum yazmak ister misin? Evet ücretsiz.

Doom Patrol, DC’nin yeni kahraman dizisi. Yeni yetme kahramanlar dünyayı kurtarmak için nasıl acemilikler yapacaklar göreceğiz. Dizi Titans evreniyle aynı evrende geçiyor ama Titans karakterlerini görecek miyiz bilemiyorum. Doom Patrol pilot bölümü 1 saat sürüyor. Ayrıca Titans’tan sonra yaşananları izleyeceğinizi de unutmayın.

Doom Patrol dizi konusu

Doom Patrol’da, Negative Man, Robotman, Crazy Jane, Doktor Niles Caulder ve Elasti-Girl’ün maceralarını izleyeceğiz. Karakterlerin kazandıkları süper güçlerini korkunç kazalarla nasıl kazandıklarını göreceğiz.

Karakterlerin güçlerini hangi kazalardan elde ettiklerini yazmak büyük Spoiler olurdu. Bu yüzden bu 1 saatlik Doom Patrol’u analiz ede ede izlemenizi öneriyorum. Titans dizisinin bir bölümünde bu ekiple karşılaşmıştık. Standart süper kahraman/fantazi dizisi fakat dramın dibine dibine vurmuşlar. İlk bölümde 4 karakterin hayatından kesitler de izledik. Sonraki bölümlerde ekibe bir kaç karakter daha katılacak.

Kuzgun
Kuzgun

Bilim, uzay, teknoloji, fantastik şeyler, kitaplar, filmler, diziler, ilginç şeyler üzerine kurulu hayatımın bir bölümünü okuyabileceğiniz blog sayfasıdır.

View all posts

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Konuya yapılan yorumlar
2 Yorumlara verilmiş cevaplar
0 Konuya abone olanlar
 
En çok tepki verilen yorum
Konudaki en iyi yorum
3 Yorumlayanlar
KuzgunmavianneKenar Yazarı Son yorum yapanlar
  Yazılara abonelik?  
en yeniler en eskiler en çok oylananlar
Ne istersin canısı?
Kenar Yazarı
Yorumcu
Kenar Yazarı

Titans tarzı dizi daha önce hiç izlemedim. Genelde filmlerini izliyorum bu tip süper güçlü karakterlerin. Gerçi yalan söylemiş olmayayım, küçükken Power Rangers izlerdim. Belki bu yazınla birlikte Doom Patrol’u boş bir zamanımı değerlendirmek üzre izleyebilirim.

mavianne
Yorumcu
mavianne

hiççç benlik bir dizi değil :)))

trackback
Doom Patrol karakterleri güçlerini nasıl kazandılar? | Ben Kuzgun

[…] İÇERİR. Bir süre önce Doom Patrol ile ilgili tanıtım konusu yazmıştım. Aradan biraz zaman geçmesini bekledim çünkü Spoiler […]