Dizi ve Film

Doom Patrol, Titans’ın yokluğunda ilaç gibi gelecek

Doom Patrol, DC’nin yeni kahraman dizisi. Yeni yetme kahramanlar dünyayı kurtarmak için nasıl acemilikler yapacaklar göreceğiz. Dizi Titans evreniyle aynı evrende geçiyor ama Titans karakterlerini görecek miyiz bilemiyorum. Doom Patrol pilot bölümü 1 saat sürüyor. Ayrıca Titans’tan sonra yaşananları izleyeceğinizi de unutmayın.

Doom Patrol dizi konusu

Doom Patrol’da, Negative Man, Robotman, Crazy Jane, Doktor Niles Caulder ve Elasti-Girl’ün maceralarını izleyeceğiz. Karakterlerin kazandıkları süper güçlerini korkunç kazalarla nasıl kazandıklarını göreceğiz.

Karakterlerin güçlerini hangi kazalardan elde ettiklerini yazmak büyük Spoiler olurdu. Bu yüzden bu 1 saatlik Doom Patrol’u analiz ede ede izlemenizi öneriyorum. Titans dizisinin bir bölümünde bu ekiple karşılaşmıştık. Standart süper kahraman/fantazi dizisi fakat dramın dibine dibine vurmuşlar. İlk bölümde 4 karakterin hayatından kesitler de izledik. Sonraki bölümlerde ekibe bir kaç karakter daha katılacak.

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Konuya verilen yorumlar
2 Yorumlara verilen cevaplar
2 Takipçiler
 
En çok cevap verilen yorum
En yeni yorumlar
3 Yorum sahibi
KuzgunmavianneKenar Yazarı Son yorum yazanlar
  Yazıya abone olun  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Kenar Yazarı
Ziyaretçi

Titans tarzı dizi daha önce hiç izlemedim. Genelde filmlerini izliyorum bu tip süper güçlü karakterlerin. Gerçi yalan söylemiş olmayayım, küçükken Power Rangers izlerdim. Belki bu yazınla birlikte Doom Patrol’u boş bir zamanımı değerlendirmek üzre izleyebilirim.

mavianne
Ziyaretçi

hiççç benlik bir dizi değil :)))

trackback

[…] İÇERİR. Bir süre önce Doom Patrol ile ilgili tanıtım konusu yazmıştım. Aradan biraz zaman geçmesini bekledim çünkü Spoiler […]