Dizi ve Film

Frank Castle geri döndü – The Punisher 2. sezon

The Punisher 2. sezon şu aralar dizi sitelerinde boy göstermeye başladı. Bir süredir beklediğim ikinci sezonu otursam bir gecede bitirebilirim fakat sonrasında ne izlerim diye kara kara düşünürüm. Dizilerim bitiyor ve gerçekten izleyecek bir şey bulamıyorum.

The Punisher 2. sezon incelemesi

Henüz ikinci bölümü izlemedim. Bu yazıdan sonra izlemeyi düşünüyorum. Dizinin ilk bölümünde, olayları önceden tahmin edebiliyoruz. Bar sahnesi var mesela, sarhoş adam bardaki kıza asılır, Frank ise kızı kurtarır. Sonra Frank bu kızdan hoşlanır, kızın evinde içkiye devam edilir hooop yatak sahnesi. Yatakta işini görürken aklına ölen karısı ve çocuğu gelir falan. Bunlar çok basit senaryolar ancak bir bütün olarak ele aldığımızda şaheser bir dizi ortaya çıkıyor.

Kahramanımız Frank, diyar diyar gezip kafa dağıtmak ister. Michigan’da bir motel bulur, motelin dibinde de bir bar. Güzel bir müzik sahnesinin olduğu güne denk gelir, kıza burada aşık olur. Kendinden küçük bir kızla sözlü münakaşaya girerler fakat sonrasında kızı birilerinin elinden kurtarmaya çalışır. Barda kavga çıkar, kötü karakterler ölür. Frank’in hoşlaştığı kız da bar kavgasında yaralanır.

İlk bölüm için biraz fazla Spoiler verdiğimi düşünüyorum fakat diziyi bilenler böyle şeylerin olacağını zaten bileceklerdir. Frank’in olduğu bir sahnede kavga olmazsa olmazlardandır. The Punisher 2. sezonda yine ortalık kan revan içinde kalacak.

About the author

Kuzgun

Bilim, uzay, teknoloji, fantastik şeyler üzerine kurulu hayatımın bir bölümünü okuyabileceğiniz blog sayfasıdır.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Konuya yapılan yorumlar
1 Yorumlara verilmiş cevaplar
0 Konuya abone olanlar
 
En çok tepki verilen yorum
Konudaki en iyi yorum
2 Yorumlayanlar
Kuzgunmavianne Son yorum yapanlar
  Yazılara abonelik?  
en yeniler en eskiler en çok oylananlar
Ne istersin canısı?
mavianne
Yorumcu
mavianne

sanırım fazla aksiyonlu bir dizi
pek bana göre değil :)))
size iyi seyirler