Dizi

Frank Castle geri döndü – The Punisher 2. sezon

The Punisher 2. sezon şu aralar dizi sitelerinde boy göstermeye başladı. Bir süredir beklediğim ikinci sezonu otursam bir gecede bitirebilirim fakat sonrasında ne izlerim diye kara kara düşünürüm. Dizilerim bitiyor ve gerçekten izleyecek bir şey bulamıyorum.

The Punisher 2. sezon incelemesi

Henüz ikinci bölümü izlemedim. Bu yazıdan sonra izlemeyi düşünüyorum. Dizinin ilk bölümünde, olayları önceden tahmin edebiliyoruz. Bar sahnesi var mesela, sarhoş adam bardaki kıza asılır, Frank ise kızı kurtarır. Sonra Frank bu kızdan hoşlanır, kızın evinde içkiye devam edilir hooop yatak sahnesi. Yatakta işini görürken aklına ölen karısı ve çocuğu gelir falan. Bunlar çok basit senaryolar ancak bir bütün olarak ele aldığımızda şaheser bir dizi ortaya çıkıyor.

Kahramanımız Frank, diyar diyar gezip kafa dağıtmak ister. Michigan’da bir motel bulur, motelin dibinde de bir bar. Güzel bir müzik sahnesinin olduğu güne denk gelir, kıza burada aşık olur. Kendinden küçük bir kızla sözlü münakaşaya girerler fakat sonrasında kızı birilerinin elinden kurtarmaya çalışır. Barda kavga çıkar, kötü karakterler ölür. Frank’in hoşlaştığı kız da bar kavgasında yaralanır.

İlk bölüm için biraz fazla Spoiler verdiğimi düşünüyorum fakat diziyi bilenler böyle şeylerin olacağını zaten bileceklerdir. Frank’in olduğu bir sahnede kavga olmazsa olmazlardandır. The Punisher 2. sezonda yine ortalık kan revan içinde kalacak.

Kuzgun

Bilim, uzay, teknoloji, fantastik şeyler, kitaplar, filmler, diziler, ilginç şeyler üzerine kurulu hayatımın bir bölümünü okuyabileceğiniz blog sayfasıdır.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
mavianne
mavianne
21 Ocak 2019 10:37

sanırım fazla aksiyonlu bir dizi
pek bana göre değil :)))
size iyi seyirler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Blogtan çok kazanamıyorum zaten. Reklamlara boğulmuş bir blog değil burası.