Hakkımda

Merhaba bu satırları okuyan herkese. Ben Kuzgun!

2007’den beri web site işleriyle haşır neşirim. Güzel projeler üretip aynı şekilde batışını izledim. Forum site projesi vardı bir dönem. Sağlam üye sayısına ulaşmıştı ve sağlam ekmek yiyordum. Ekip arkadaşlarım reeldeki arkadaşlarımdı. Hiç burun kıvırmadan canla başla çalıştılar. 6 ayda 8K üye, günlük 2K hit çeken mükemmel bir illegal forumdu. Sene 2013 gibi şahlandırdığımız forum telif hakkı ve kişisel dürüstlük sebebiyle rafa kaldırıldı. Hala veritabanı elimde bulunuyor fakat hiçbir zaman bir siteye yüklenmeyecektir. Belki sadece üyeleri alıp sıfırdan bir forum oluşturabilirim.

Üstteki paragrafı neden yazdığımı bilmiyorum. Kendi hakkımda mı bir şeyler yazmalıyım buraya? Ne yazmalıyım pek bilemedim.

Ben, WordPress ile ilgileniyorum. İsterseniz size blog kurabilir, eklenti ve tema desteği sağlayabilirim.

Fantastik dizi canavarıyım, aynı zamanda bilim-kurgu, gerilim dizi ve filmleri izlemekten muazzör haz alıyorum.

Bu blogta anonim kalmak istiyorum bu yüzden adımı, kim olduğumu saklama ihtiyacı duyuyorum. Beni bilen hiç mi kimse yok? Var tabi. Bir kaç webmaster forumunda blogla ilgili paylaşımlar yapmış olabilirim. Ayrıca Twitter’da ve blogsözlük’te tanıyan bir kaç kişi olabilir. Blog zamanla hitlenir ve tanınır olursa izlerin hepsini yok etmeyi düşünüyorum.

1985 Antalya doğumlu bekar bir bireyim. 22 yaşımda iş hayatına atıldım. Ayrıca 22 yaşımdan beridir aynı iş yerinde çalışıyorum. Sadece ismi değişti. Sattılar bizi.

Bisiklet benim hayatım, elim ayağım. Bisiklet sürmediğim günlerde depresyona girecekmişim gibi hissediyorum. Yağmur da yağsa, hava -50 derece de olsa o bisiklete her gün mutlaka binilecek. Şu kadar sürmem lazım diye bir beklentim yok kendimden. Sadece sürmek istiyorum. izin dönemine denk gelirse ve psikolojim yerindeyse zaman zaman upuzun turlara çıkıyorum. Son gittiğim mesafe 400 km idi. Daha gideceğim, göreceğim çok yer var.

Tarihi mekanlara, uzaya, teknolojiye ayrı bir sempatim var. UFO’m beni kaçırsın uzay boşluğunda yürüyelim istiyorum. Fantastik ve hayalci bir kişiliğe sahibim. Hayal ettiğim şeyler elde edilemeyecek şeyler değil fakat fantastik hayaller hiç gerçekleşemeyecek. Fantastik hayalime bir örnek vereyim, uçmak! Biyolojik olarak uçmak isterdim, bir şeye bağlı kalmadan.

“Bu yaşına kadar neden evlenmedin” diye soracak olursanız tek bir cevabı var o da sorumluluk alma. İş hayatım olsun, ev halim olsun sorumluluklarımı yerine getirebiliyorum fakat evlenip dert tasa sahibi olup, akıl sağlığımı yitireceğime bu şekilde yaşayıp ölme fikri bence çok iyi. “Evlenip çoluk çocuğa kavuşmuş insanlar dert batağında yüzüyor sanki” diyenleri duyar gibiyim. Siz de haklısınız, ben de haklıyım. Aksini iddia eden fedoncudur. Evlenmek falan, ne bileyim. Düzenli bir hayat için mi evleniliyor yoksa çoluk çocuk sahibi olup neslin devamı için mi? Bu duruma siz hangi pencereden bakıyorsunuz?

Müzik tarzım ruh halime göre değişse de genellikle rock format şarkılar dinlerim. Türk rock müziği eskisi kadar revaçta olmasa da dinlediğim birkaç ender grup var. Pera, Zakkum gibi beni benden alan gruplar baş tacı. Yabancı rock genellikle Linkin Park, Metallica, Epica, Skillet vb. oluyor.

Hakkımda anlatacağım ne kaldı bilmiyorum. Çok detay sorularınız varsa iletişimden bana yazın. Genel sorularınızı yorum bölümünden gönderebilirsiniz.