Dizi&Film · 5 Ekim 2020 1

Motherland: Fort Salem izliyor musunuz?

Motherland Fort Salem kısaca cadıların olduğu bir dizidir. Benim gibi fantastik şeyleri seviyorsanız bu diziyi öneriyorum sayın okur. En son karantina başlamadan önce dizi önermişim. 8 ay falan olmuş. Tabi ben sular seller gibi dizileri süpürüyorum. Belki önümüzdeki günlerde izlediğim dizilerden bir demet yaparım. Netflix’e fena sarmıştım. Pata küte giriştim dizilere. Bazen dizi sitelerine girip ne var ne yok diye bakınırken denk geldi. İyi ki de denk geldi. Motherland Fort Salem güzel bir dizi, izleyin.

Motherland Fort Salem dizi konusu

Alternatif bir Amerika’da geçen dizide cadıların yaşadığı zorluklar geçmişte kalıyor ve cadılar askeri düzende hükümete çalışmaya başlıyorlar. Spree isimli terörist cadıları mistik güçlerle durdurmaya çalışıyorlar. Fiziki savunmanın yanı sıra tohum ses adını verdikleri büyülerle Spree’yi durdurmaya çalıştıklarını izleyeceksiniz.

Dizinin adından da anlaşılacağı üzere cadıların bulunduğu Fort Salem eğitim binasında herkes kadın. Modern silahlar yerine büyülerin konuştuğu Motherland Fort Salem dizisi 2. sezon onayını almış durumda. Güzel, heyecanlı, sonraki bölümü merak ettiren bir yapım olmuş.

Spoiler vermeden dizinin konusuna biraz değindim sayın okur. Her bölümü heyecanla bitiyor, kendini izlettiriyor.

Haydi iyi seyirler.