Düşünceler

Prens Harry ve Prenses Meghan kendi ayakları üzerinde duracaklarmış

İngiliz Kraliyet Ailesi’nden bu aralar ilginç kararlar çıkıyor. En son örneği Prens Harry ve Prenses Meghan’ın saraydan istifa etmeleri. Bu tam olarak istifa mı bilemiyorum ama hadi gelin biraz dedikodu yapalım.

Youpo*n’dan ilginç bir teklif

Ajanslara düşen son haberlere göre prenses Meghan’a ünlü porno sitesi Youp*rn’dan iş teklifi gelmiş. Hooo az sakin, endüstrinin içinde aktif olarak rol almayacak 🙂 Youp*rn’un iş teklifi daha çok direktörlükten yana. Pozisyon tam olarak ‘Özel girişimler direktörlüğü’. Ne yapıyor bu direktör diye soracak olursanız, hayır işi diye kısaca yazılabilir. İlginç ama değil mi? Krallıktan ayrılıp Youp*rn’da hayır işleri direktörü oluyor. Bize ilginç geldi doğrusu. İşi kabul edip etmediğini henüz bilmiyoruz. Muhtemelen kabul etmeyecek. Youp*rn’a göre hiçbir şekilde bağış kabul etmeyen fonlamalar varmış. Tabi kabul etmezler kardeşim akıl var mantık var. Her ne kadar vergisini veren, sigortalı işçi çalıştıran bir şirket olsan da kimse sizden bağış kabul etmez. Bu yüzden Meghan’a teklifi götürmüşler. Herkesin tanıdığı bir yüz zannediyorum ki işe yarayabilir.

Saraydan neden ayrılıyorlar?

Harry ve Meghan kendi ayakları üzerinde durmak için saraydan ayrılıyorlarmış. Sanki on sekizinde ayrı eve çıkıyorlar anasını satiim. Onca varlığı, lüksü, elitliği elinin tersiyle itip, kendi kazandıkları parayla hayatlarına devam etmeleri takdire şayan bir hareket ama gereksiz be abi. Meghan’ın eski oyuncu olduğunu biliyor muydunuz? Hah işte, Meghan para kazanmak için eski işine geri dönebilir. Olmadı sağlam bir firmanın reklam yüzü olabilir. Muhtemelen Youp*rn gibi onlarca firma Meghan ile iş yapmaya can atıyorlardır. Alın size mis gibi milyon dolarlık iş kataloğu. Seç birini, bedenin el verdiğince yapmaya devam et. Aynısı Harry için de geçerli. Erkek giyim, reklam yüzü, daha sayılabilecek onlarca iş teklifi bekliyor olabilir.

Kraliçe Elizabeth bilmiyormuş

Saraydan ayrıldıklarını haberlerden öğrenen Elizabeth’in o anki şokunu anlamak çok güç. Altı haftalık tatillerinin ardından, saraydan ayrıldıklarını haber kanallarına açıklıyorlar. Elizabeth şok. Gazeteler, Elizabeth’in büyük bir hayal kırıklığına uğradığını yazmışlar. Ayrıca Harry’ye de çok kızmış. Minnoş seni. Yazıktır kadına zaten günleri sayılı. Şu sıralar ölüm provalarını yapıyorlardı. Neyse. Acaba bu kararı kaç ay önceden almışlardır? Altı haftalık Kanada tatilinden döner dönmez açıklamaları, Meghan’ın Harry’nin beynini yıkadığına işaret olabilir. Ayrıca Harry’yi abisinden de ayırmıştı Meghan. Bu arada Harry 35, Meghan 38 yaşında. Prens William ile araları neden bozuk bilemiyorum. Elizabeth tepkili. Ah Elizabeth…

Prenses Meghan zaten krallığa uygun bir gelin değildi. Kraliyet safkan İngiliz istese de Afro Amerikan birine karşı koyamadı. Olsundu. Diyecek bir şey yok. Meghan ve Harry’ye yeni düzenlerinde başarılar dileriz.

Yazıyı, aklıma gelen bir şüpheyle bitireyim. Acaba Kraliçe Elizabeth’in bir oyunu muydu bu? Meghan zaten kraliyete uygun değildi, soyumuza başka kanlar katılmasın deyip ceza olarak çifti sürmüş olabilir mi?

Bilemiyorum Altan, bilemiyorum…

Kuzgun

Teknoloji, dergiler, kitap, dizi film gibi zaman öldüren tüm konuları severek takip ederim. Üç sene önce bu siteyi açtığımda geleceğinden ümitsizdim. Şu anda da aynı ümitsizliği yaşatıyor bana. Buraya genelde serzenişlerimi yazarım ama zaman zaman şaşırtabilirim de. En iyisi takibe alıp pusuya yatmak! Okumalık daha çoook yazılar okuyacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu