Diğer mevzular · 26 Aralık 2018 9

Turkcell hızlı giriş nedir?

Turkcell tarafından açıklanan kararla sinirlerimizi hoplatan “İnterneti paylaşma Hotspot” özelliğinin ücretli olacağı söyleniyordu. Ücretli olacağı bir gerçek fakat Turkcell’in açıkladığı Hızlı Giriş ile sinirleriniz biraz da olsa yatışacaktır.

Turkcell gerçekten kaliteli bir operatör fakat böylesine bir yaptırımı zorla uygulatması bir çok kişinin hat iptaline sebep olacaktı. Fırtınayı gören Turkcell’den kontra atak geldi ve böyle bir uygulamanın sadece güvenlik amaçlı yapıldığını açıkladı.

Turkcell Hızlı Girişi kullanarak internetinizi paylaşırsanız faturanıza ek ücret yansıtılmıyor. Hızlı Giriş, Dünya GSM Birliği tarafından onaylıdır. Hızlı Giriş uygulamasına giriş yapmadan internetinizi başka cihazlarla paylaşırsanız faturaya 9 TL ekleniyor. Önce Hızlı Giriş, sonra paylaşım.

Vodafone tarafından yapılan açıklamaya göre, Hotspot kullanan müşterilere ek ücret yansıtılmayacakmış. Turkcell Hızlı Giriş uygulamasıyla ilgili daha fazla bilgi için şu bağlantıya gidin.

Turkcell’in ücretli internet paylaşımına geçeceği tarih 15 Ocak 2019’dur. Hızlı Giriş yapmadan internetinizi paylaştığınızda 2 GB’a kadar 9 TL ödeyeceğinizi unutmayın. Evdeki Turkcell’lilerin ayarlarını yapmayı unutmayın. Böylesine çetrefilli bir işi hayatımıza “entegre” ettiğiniz için çok teşekkürler Turkcell. Her şey güvenliğimiz için!