Turkcell hızlı giriş nedir?

Turkcell tarafından açıklanan kararla sinirlerimizi hoplatan “İnterneti paylaşma Hotspot” özelliğinin ücretli olacağı söyleniyordu. Ücretli olacağı bir gerçek fakat Turkcell’in açıkladığı Hızlı Giriş ile sinirleriniz biraz da olsa yatışacaktır.

Turkcell gerçekten kaliteli bir operatör fakat böylesine bir yaptırımı zorla uygulatması bir çok kişinin hat iptaline sebep olacaktı. Fırtınayı gören Turkcell’den kontra atak geldi ve böyle bir uygulamanın sadece güvenlik amaçlı yapıldığını açıkladı.

Turkcell Hızlı Girişi kullanarak internetinizi paylaşırsanız faturanıza ek ücret yansıtılmıyor. Hızlı Giriş, Dünya GSM Birliği tarafından onaylıdır. Hızlı Giriş uygulamasına giriş yapmadan internetinizi başka cihazlarla paylaşırsanız faturaya 9 TL ekleniyor. Önce Hızlı Giriş, sonra paylaşım.

Vodafone tarafından yapılan açıklamaya göre, Hotspot kullanan müşterilere ek ücret yansıtılmayacakmış. Turkcell Hızlı Giriş uygulamasıyla ilgili daha fazla bilgi için şu bağlantıya gidin.

Turkcell’in ücretli internet paylaşımına geçeceği tarih 15 Ocak 2019’dur. Hızlı Giriş yapmadan internetinizi paylaştığınızda 2 GB’a kadar 9 TL ödeyeceğinizi unutmayın. Evdeki Turkcell’lilerin ayarlarını yapmayı unutmayın. Böylesine çetrefilli bir işi hayatımıza “entegre” ettiğiniz için çok teşekkürler Turkcell. Her şey güvenliğimiz için!

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Türkiye’de internet çok sıkıntılı. Rusya’da bundan 4 yıl önce 50 gb 4g mobil internet için aylık 5 tl ödüyordum. Hey gidi heyyy

  2. gerizekalılar önce saçmalamışlar sonra farkedip toparlamışlar var mı böyle birşey ya pes artık yani…değerli bilgi için çok teşekkürler…vodafone cuyum ben son fatura fazla geldi zamlarla bakalım napıcam…

  3. Her iki operatör arasındaki bu fark niye? Birisi ücretsiz, diğeri ücretli hizmet! Zira neden Türkcell tercih etmediğimin en önemli sebebi!

  4. Valla aylar önce Türk TELEFON’a geçtim. Şu sıralar eh işte idare ediyor tadında.. 12 GB’a 39 TL veriyorum. 1000 dakika da konuşma var ama arayacak kimse olmayınca ne dakikanın ne SMS’in önemi oluyor. Bir vakitler tek SMS için 2 kontur verirdik hey gidi günler!! Yine de operatör değişikliğini tavsiye edebilirim, eğer büyük şehirlerde oturuyorsanız ve çok da seyyar değilseniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu