Yaratıcı bloggerlar için Cannix Wordpress teması

Bir süredir düşündüğüm, kuzgunuma az da olsa katkı sağlayacağını düşündüğüm bir kategoriye el atmış durumdayım. Eski bloglarımda hep Wordpress kategorisi vardı ve bazı konularda iyi etkileşim alıyordum. Burada da aynı etkileşimi yakalamak, biraz olsun burayı yeşillendirmek için bu kategori iyi olabilir.

Cannix Wordpress teması

İtiraf etmeliyim ki temayı görür görmez kısa süreli şaşkınlık yaşadım. Görüntüsü ve konu içi tasarımı oldukça iyi olan Cannix Wordpress temasını Niye ben de kullanmayayım ki? şeklinde ızdırap içeren soru cümleleriyle kapıştım. Izdırap çünkü aylardır kullandığım bu tema Google tarafından a’dan z’ye kadar tarandı indexlendi. Aniden yapılan tema değişikliği kuzgunuma ciddi zararlar verebilir.

4 çeşit arayüzüyle istenilen şekilde kıpır kıpır bloglayabilirsiniz. Konu format tipleri de mevcut. Bilirsiniz, audio, images, standart vs. 2 adet bileşen entegre edilmiş. Bunlardan ilki Hakkımda bileşeni, ikincisi ise yan menüde istediğiniz bir kategoriden yazı listeleme ya da en iyi konuların listelendiği bir bileşen. Ayrıca resimli olarak seçme şansınız var.

Cannix Wordpress temasının genel hatlarına baktığımda sanki kullanmak zorundaymışım gibi hissettirdi. Ben Kuzgun hayatıma şu an başlamış olsaydım bu temayı kullanırdım.

Şu an Cannix temasını indirmek ücretsiz. Eğer bu yazıyı 23 Şubat’tan sonra okuyorsan üzülerek söylüyorum fiyatı 49 dolar. Ben temayı indirip arşivime attım. Blog sitene iyi olacağını düşünüyorsan eğer, Cannix temasını sana gönderebilirim.

Themeforest platformunda her ay, her Cuma ücretsiz içerikler paylaşılıyor. Üye olarak mail listelerine kayıt yaptırabilirsiniz.

Cannix Wordpress Temasını indirin

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
13 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
duvartakvimi
duvartakvimi
19 Mart 2019 11:46

teşekkür ederiz bilgi verdiğiniz için…

Derya
Derya
20 Mart 2019 09:14

Güzel bir tema. Blogger seviyorum ama ilerde wordpress kullanabilirim 😊

Kenar Yazarı
Kenar Yazarı
20 Mart 2019 18:17

Estetik ve sade bir tasarıma benziyor. Güzel bir blog teması olabilir. Şu an bakamadım ama eve gidince mutlaka bakacağım.

Kenar Yazarı
Kenar Yazarı
Reply to  Kuzgun
21 Mart 2019 09:23

Temayı inceledim. Hem masaüstünde hem de mobilde gayet estetik görünüyor. Tema demosuna PageSpeed’den baktım ve mobilde 60, masaüstünde 96 puan aldığını gördüm. Bu puanlar birkaç eklenti ile iyi yerlere gelebilir ki masaüstü puanı hayet iyi zaten. Mobil hızı geliştirilebilir.

Genel anlamda güzel bir tema olmuş. Ama Obsesif Kompülsifliği olanlar uzak dursun. Temada simetri olayı yok :)

Cnkrt / Murat
Cnkrt / Murat
12 Ekim 2020 14:21

Şafakcım şuanki kullandığın temanın dosyalarını ulaştırabilir misin bana ? :)

Cnkrt / Murat
Cnkrt / Murat
Reply to  Kuzgun
12 Ekim 2020 18:54

Fiyatı nedir ? :)
Uygunsa almayı düşünürüm.

Buarada dosyaları yine de e-mailime atabilirsen bi localhostta falan bakayım.
Teşekkürler şimdiden. :)

Cnkrt / Murat
Cnkrt / Murat
Reply to  Kuzgun
15 Ekim 2020 20:53

İyi fiyatmış.
Dolar düşüşe geçince düşünürüm artık o zaman.

Başa dön tuşu