Teknoloji ve internet

Yaratıcı bloggerlar için Cannix Wordpress teması

Bir süredir düşündüğüm, kuzgunuma az da olsa katkı sağlayacağını düşündüğüm bir kategoriye el atmış durumdayım. Eski bloglarımda hep Wordpress kategorisi vardı ve bazı konularda iyi etkileşim alıyordum. Burada da aynı etkileşimi yakalamak, biraz olsun burayı yeşillendirmek için bu kategori iyi olabilir.

Cannix Wordpress teması

İtiraf etmeliyim ki temayı görür görmez kısa süreli şaşkınlık yaşadım. Görüntüsü ve konu içi tasarımı oldukça iyi olan Cannix Wordpress temasını Niye ben de kullanmayayım ki? şeklinde ızdırap içeren soru cümleleriyle kapıştım. Izdırap çünkü aylardır kullandığım bu tema Google tarafından a’dan z’ye kadar tarandı indexlendi. Aniden yapılan tema değişikliği kuzgunuma ciddi zararlar verebilir.

4 çeşit arayüzüyle istenilen şekilde kıpır kıpır bloglayabilirsiniz. Konu format tipleri de mevcut. Bilirsiniz, audio, images, standart vs. 2 adet bileşen entegre edilmiş. Bunlardan ilki Hakkımda bileşeni, ikincisi ise yan menüde istediğiniz bir kategoriden yazı listeleme ya da en iyi konuların listelendiği bir bileşen. Ayrıca resimli olarak seçme şansınız var.

Cannix Wordpress temasının genel hatlarına baktığımda sanki kullanmak zorundaymışım gibi hissettirdi. Ben Kuzgun hayatıma şu an başlamış olsaydım bu temayı kullanırdım.

Şu an Cannix temasını indirmek ücretsiz. Eğer bu yazıyı 23 Şubat’tan sonra okuyorsan üzülerek söylüyorum fiyatı 49 dolar. Ben temayı indirip arşivime attım. Blog sitene iyi olacağını düşünüyorsan eğer, Cannix temasını sana gönderebilirim.

Themeforest platformunda her ay, her Cuma ücretsiz içerikler paylaşılıyor. Üye olarak mail listelerine kayıt yaptırabilirsiniz.

Cannix Wordpress Temasını indirin

Etiketler
Daha Fazla Göster

Kuzgun

Bilim, uzay, teknoloji, fantastik şeyler, kitaplar, filmler, diziler, ilginç şeyler üzerine kurulu hayatımın bir bölümünü okuyabileceğiniz blog sayfasıdır.

İlgili Makaleler

7
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Konuya yapılan yorumlar
4 Yorumlara verilmiş cevaplar
0 Konuya abone olanlar
 
En çok tepki verilen yorum
Konudaki en iyi yorum
4 Yorumlayanlar
KuzgunKenar YazarıDeryaduvartakvimi Son yorum yapanlar
  Yazılara abonelik?  
en yeniler en eskiler en çok oylananlar
Ne istersin canısı?
duvartakvimi
Yorumcu
duvartakvimi

teşekkür ederiz bilgi verdiğiniz için…

Derya
Yorumcu
Derya

Güzel bir tema. Blogger seviyorum ama ilerde wordpress kullanabilirim 😊

Kenar Yazarı
Yorumcu
Kenar Yazarı

Estetik ve sade bir tasarıma benziyor. Güzel bir blog teması olabilir. Şu an bakamadım ama eve gidince mutlaka bakacağım.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Blogtan çok kazanamıyorum zaten. Reklamlara boğulmuş bir blog değil burası.