Yeni temayla daha farklı bir blog

Eski temaya nazaran daha stabil olan bu temayla yoluma devam edeceğim. Neredeyse aynı çizgilere sahip olan bu temanın adı Voice. Themeforest’te satılıyor. Bir zamanlar hediye olarak gelmiş olabilir :P Benkuzgun.com serüvenime başladığımda daha farklı bir blog olması için, en azından kişisellikten biraz daha uzak, daha farklı bir kitleye hitap edebilecek bir blog hazırlama düşüncesindeydim. İlginç konular ve kadim konular üzerine yoğunlaşacaktım. Bu pek mümkün olmadı, illa kendimi de, düşüncelerimi de yazacaktım (!)

Sekiz ay kadar tam manasıyla kişisel yazıların olduğu bir blog okudunuz. Arada bir farklı konulara yer verdim fakat devamlılığı olmadı. Aylardır düşündüğüm farklı bir blog düşüncesini şu aralar tıkır tıkır işletiyorum. Aniden alınmamış bir kararla artık bu blogta kitap yorumları, kitap bilgileri gibi konulara yer verilecek. Uzay, ilginç konular, çözülememiş cinayetler, kadim dinler vs. ilgi çekici konularda daha çok içerik göreceksiniz. Tabi biraz mistik, biraz da korkutucu yazılar da okuyabileceksiniz.

Blog kategorilerini azalttım, daha da azalacak. Haftalık z raporu konularını artık bırakma kararı almıştım çünkü hafta boyunca yazmaya değer pek bir şey yaşamıyorum. Bu yüzden z raporu serisini lanetli bir sayıda bırakma kararı aldım. Bu arada askerlik anılarımı yazmaya devam edeceğim. Oyun ve müzik kategorileri karalamalar kategorisine taşınacak. Bir kaç gün içerisinde hallederim bunu. Yavaş yavaş değiştireyim ki Google beni kovmasın. Wordpress kategorisi kalkacak, internet kategorisi oluşturulup oraya fırlatılacak. Yapılacak üç beş bir şey kaldı.

İlgili Makaleler

Eski logoyu hatırlıyor musunuz? Güzel bir logo olmuştu ama yeni temayla logoya da el atayım dedim. Sadece favicon aynı kaldı. Seviyorum favicon’umu. Yeni blogta #herşeyçokgüzelolacak

Sekiz ayda pek bir yol katedemedim. Kendime boş zaman yaratmak için çırpınıp durdum fakat reel işlerim dolayısıyla zar zor haftada bir iki yazı yazabildim. Blogçuluğun ölmediğini herkese kanıtlamak için son bir adım daha atıyorum. Hau hau hau! Ben maça gidiyorum.

Sağlıcakla…

İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. Yeni teman hayırlı olsun kuzgun. Senin yazıları okumak güzel. Samimi söylüyorum öyle her bloga kolay kolay ısınmak hatta bırak yorum yapmayı girip okumam bile. Ama senin yazılarını gerçekten seviyorum. Gerçek hayatta karşılaşsak ben bu çocukla kanka olurdum falan diyorum. :)

  Blogla ilgili herhangi bir sıkıntın olursa elimden geldiğince yardımcı olurum. Ki zaten gördüğüm kadarıyla sen gayet üstesinden geliyorsun.

  Ayrıca;

  Haftalık z raporu konularını artık bırakma kararı almıştım çünkü hafta boyunca yazmaya değer pek bir şey yaşamıyorum.

  Bu satırı okuyunca güldüm biliyor musun?

  Çünkü her hafta Z raporu yazıları yazdığını görünce ”ulan milletin hayatı ne renkli geçiyor” biz de hep aynı falan demiştim. :)

  Neyse sağlıcakla kal kuzgun.

 2. Yeni tema, yeni umutlar… Hocam bu sefer logodaki sabit duran kuzgunu uçurmuşsunuz. Sanırım bu da demek oluyor ki yeni temayla Kuzgun Blog daha hareketli ve canlı olacak… Hayırlı olur İnşAllah. Yazılarını severek okuyorum. Kuzgunu takibe devam :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu