Düşünceler

Yine birbirinden garip rüyalar! N’oluyo be?!

Buradan bilinçaltıma ve beynime sesleniyorum. Lütfen senaryo üretip beni soru işaretleriyle uyandırmayın artık. Fıttırıcam yahu. Yine alakasız alakasız şeyler izledim.

Rüyada gözümü tren rayı gibi bir yerde açtım. Elimde sol dudağı şişmiş ve ölmek üzereymiş gibi hissettiren hamster var. Veterinere götürme telaşıyla anlamsız bir şekilde pet shop yazan dükkanlara giriyorum. İlginç olanı veteriner bile sormuyorum. Israrla pet shop’lara giriyorum. Yatay ve uzun iş hanı gibi bir yerin merdivenlerinden inerken elimdeki kedi oluyor kedi? Parmaklarımı ısırıyor ve rüya bitiyor.

Kedi videosu izlemedim, hasta hamster videosu izlemedim. Bu rüyanın saçmalığı nereden geliyor? Rüya profesörü varsa aranızda beni yeşillendirebilir mi lütfen. Bu rüyayı dün gece gördüm.

Bugün işten eve geldiğimde yemek yedim ve yatakta biraz instagram keyfi yapayım dedim. İçim geçmiş üç saat kadar :D Şimdi nasıl uyurum diye düşünüyorken bu yazıyı bitireyim dedim.

Bu rüyamda ünlü olmaya çalışan ama ünlü ismine sahip olmayan bir kadın başroldeydi. Yeni ünlü olmaya başlamış birine isim arıyorlarmış. Yanındaki kadın diyor ki “Türkiye’ye yeni isimler gelecek bakarsın” Wat da fak bro :D Türkiye’ye neden ünlü ismi gelsin bu çok saçma değil mi! Bu rüya havuz kenarı gibi bir yerde geçiyordu.

Aynı rüyanın farklı bölümünde de 3 kadın, 6 paletle başroldeydi. Tahtadan yapılan istif aracı olarak kullanılan paletten bahsediyorum. Bu 3 kadın dolmuş durağında bekliyorlar yanlarında paletlerle. Ben ve yanımdaki belirsiz kişiyle uzaktan bakıyoruz bu kişilere. Ben diyorum ki “Bu paletler niye birbirine benziyor?” Bir gülme tutuyor beni. Duraktaki kadınlar başlıyor bize bakmaya. Manyak gibi gülmeye devam ediyorum. Kadınlar bize bakarak kenara çekiliyorlar. Paletlerin üzerindeki çizikler darbeler falan var. Üçer üçer ayrılmış paletler gerçekten de birbirine benziyordu. Kopyası gibiydi.

Sonrasında susadığımı fark ettim ve kalktım. Susamamın sebebini söyleyeyim. Domates sosu diye açtığım kavanozun acılı ezme çıkmış olması ve ben bu zehir gibi sostan üç yemek kaşığı kullanmış olmam. Napoliten soslu makarna yiyeyim derken acı süs biberi sosuyla gecem şenlendi. Mecbur yiyecektim. Canım makarna çekmişti çünkü. Suratımda yangın varmış gibi hissediyorum. Umarım midem ağrımaz. Haa “Neden yedin o zaman?” dediğinizi duyar gibiyim. Çünkü acı huydur bizde!

Sağlıcakla…

Kuzgun

Teknoloji, dergiler, kitap, dizi film gibi zaman öldüren tüm konuları severek takip ederim. Üç sene önce bu siteyi açtığımda geleceğinden ümitsizdim. Şu anda da aynı ümitsizliği yaşatıyor bana. Buraya genelde serzenişlerimi yazarım ama zaman zaman şaşırtabilirim de. En iyisi takibe alıp pusuya yatmak! Okumalık daha çoook yazılar okuyacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu